Rare Pokemons Hunters

Forum stowarzyszenia Rare Pokemons Hunters

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-05-02 15:54:22

Ashan05

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   

Shiny alerty.

W tym wątku możemy wymieniać się informacjami, co do shiny pokemonów..chodzi o to, że jeśli ktoś z nas spotka Shiny poka, niech nie trąbi o tym na czacie poke-life, tylko tutaj, razem możemy je wyłapać Jak już spotkacie jakiegoś poka, napiszcie wg takiego powiedzmy wzoru

Region: Kanto/Johto
Dzicz : Łąka/las/morze/wybrzeże| Równina/puszcza/Jezioro
Gatunek pokemona : np. Charmander

Oczywiście nie musiscie pisac tak: region : kanto, tylko po prostu kanto, dzicz taka i taka, pokemon taki i taki


"Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. "
Mt, 10, 26-33

Offline

 

#2 2013-05-03 19:51:42

Ashan05

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   

Re: Shiny alerty.

Mam swoją hipotezę, dotyczącą występowania shiny. Mianowicie chodzi o to, jak np. w johto, shiny pokiem był murkow, był też pokiem dnia, jednak w Kanto, shiny pok, nie był pokemonem dnia. Więc wydaje mi się, że na zmianę(raz kanto, raz johto), pokemony dnia, są pokami shiny. Jednak nie jestem pewny, czy to działa tak, że 1dzień kanto, drugi johto


"Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. "
Mt, 10, 26-33

Offline

 

#3 2013-05-03 20:51:49

 slizgi5

Założyciel

Skąd: Różanki
Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   

Re: Shiny alerty.

Ale przecież może być więcej Shiny niż tylko jedna grupka bo poprzednią ktoś wyłapie i co wtedy ??? Teoria się chyba nie sprawdzi -,-

Offline

 

#4 2013-05-03 21:24:49

Ashan05

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-02
Punktów :   

Re: Shiny alerty.

No właśnie to działa tylko z 1-szą grupą.

[EDIT]
Możliwe jeszcze, że 1-sze formy poków są shiny..jutro spróbuje to sprawdzic


"Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. "
Mt, 10, 26-33

Offline

 

#5 2013-05-26 09:55:54

misio11

Członek

Zarejestrowany: 2013-05-24
Punktów :   

Re: Shiny alerty.

Coś ostatnio tych shiny to nie widac bynajmniej moze do zlych dziczy chodze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kotly.pun.pl www.bakugan-rpg.pun.pl www.narutoshinobifighterz.pun.pl www.juniorzypodokregsosnowiec.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl